Paksell Gerçek Zeytin

İletişim

Paksell Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

Üretim tesisi: Marzim Sitesi BB Blok No:1 Yalova Yolu Üzeri Çeltikçi Köyü Orhangazi/BURSA **** www.simitzeytini.com
E-Posta: bilgi@paksell.com.tr
Telefon: 0224 573 20 21 - 0552 534 50 35


Paksell Gerçek Zeytin

Her zeytin üreticisinin hayali ürünlerini doğru bir şekilde tüketicisine ulaştırmaktır.

Üretici (müstahsil ) ister ki zeytini beğenilsin takdir görsün. Takdir görmek onun ürününe daha çok değer vermesini ve daha kaliteli üretim yapmasını sağlar.

1970’lerin sonunda bir zeytin bahçesi ile üretici olarak başladığımız zeytincilik serüvenimiz, 1980’lerin sonunda ticareti ile de uğraştığımız bir iş oldu. Temel hedefimiz hep kaliteli zeytin sunmak oldu.

Gemlik’te üretimin yaptığımız zeytinlerin satışını ilk olarak Ankara ve İç Anadolu bölgesinde yaptık. 1987 yılında Demetevler semtinde başladığımız zeytin işimizi, 1992 yılında Gimat Toptancılar sitesine taşıdık.

5 Yıl boyunda o zamanki tescilli markamız olan ELİT zeytinleri ile Ankara’nın bütün yerel zincirlerine hizmet verdik. 10 yıl kadar süren zeytin ticaretini 1997 yılında bıraktık. Sadece üretici olarak zeytinciliğimiz devam etti.

Geldiğimiz süreçte bilgi, tecrübe ve birikimlerimizi bu sektörde kullanmanın hem kaliteli üretime hem de zeytinciliğe pozitif katkı yapacağına inanarak tekrar bu yola çıktık. İstiyoruz ki herkes güvenli ve sağlıklı zeytin yiyebilsin. Bu sağlıklı besin kaynağından herkes iç rahatlığı ile istifade etsin.

İSTİYORUZ Kİ BU TAT DAMAĞINIZDA KALSIN…

Tesisimiz

Marka Tescili